Ciekawych miejsc na randkę jest tak wiele, że mogą przyprawić o zawrót głowy. Dlatego polecamy kilka modnych lokali z charakterem. Pamiętajmy, że podstawą dobrej, silnej relacji między dwojgiem ludzi jest rozmowa. Na randce mamy okazję poznać się lepiej i to niezależnie od tego, czy to będzie pierwsza randka, czy spotkanie małżonków. W czołówce miejsc na randkę znajdują się kawiarnie i restauracje, zwłaszcza w przypadku tych pierwszych wspólnych wyjść – sprzyja to rozmowie w kameralnej atmosferze.

Na randkę w ciągu dnia warto wybrać się na Plac Zbawiciela – to idealne miejsce dla zakochanych. Kilka lat temu można było tu podziwiać tęczę, o której głośno było w całej Polsce – był to wyjątkowy symbol równości małżeńskiej i związków partnerskich, czyli po prostu miłości. Dzisiaj plac kojarzony jest z modnymi restauracjami, kawiarniami i wyjątkową atmosferą. To miejsce, w którym można spotkać celebrytów i znanych aktorów z pobliskich teatrów.

Doskonałym pomysłem na randkę jest Soto Sushi, w naszym menu łączymy tradycyjną japońską kuchnię z nowoczesnymi smakami kuchni fusion. O jakości naszych dań świadczy pierwsze miejsce wśród restauracji w Warszawie według TripAdvisor. A do tego wnętrza naszych restauracji zapewniają idealny klimat, sprzyjający pogawędkom w wyjątkowej atmosferze.

Kolejny punkt na warszawskiej randkowej mapie to ulica Poznańska i jej pobliskie otoczenie. Tu znajdziemy Kraken rum bar w morskim klimacie w nieco biesiadnej atmosferze. To dobre miejsce na wieczornego drinka i potrawy bazujące na owocach morza. Daniem popisowym są śledzie, podawane w nieoczywisty sposób. Kraken cieszy się popularnością wśród obcokrajowców, co dodatkowo nadaje lokalowi międzynarodowy charakter. Trochę z innej beczki i wcale nie tej ze śledziami, jest Lulu Bar, specjalizujący się w kuchni azjatyckiej i pysznych drinkach. I na koniec polecamy Aura bar, niewielki koktajlbar na rogu ulicy Hożej w marokańskim klimacie. To pierwszy bourbon bar w Warszawie, większość drinków bazuje właśnie na tym trunku, wzbogaconym wyjątkowymi dodatkami.