Tak, tak, walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Można je lubić lub nie :) Ale każdy chyba przyzna, że jest to dobra okazja, żeby wyznać miłość ukochanej osobie. Niezależnie od tego czy robimy to po raz pierwszy, czy kolejny raz w ciągu dnia, bo liczy się odpowiednia atmosfera.

Są tacy, którzy obchodzą walentyki z wielką pompą, przygotowują się do nich odpowiednio wcześniej, kupują drogie prezenty. Są też tacy, którzy w prezencie dają sobie wspólny czas, o który tak trudno wygospodarować w codziennym, chaotycznym pędzie. To dobry moment, żeby się zatrzymać i odetchnąć razem, wspólnym, miłosnym powietrzem.

Jeśli marzy Wam się wspólne wyjście to zapraszamy do nas – przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę walentynkową. A oprócz wyrafinowanego jedzenia, gwarantujemy też romantyczną atmosferę. Zalecamy rezerwację stolika z wyprzedzeniem: http://www.sotosushi.upmenusite.com/rezerwacje

Śródmieście - Waryńskiego 28 501 608 806

Wola – Sokołowska 13, tel.: 508 908 809

Praga – Ząbkowska 12, tel.: 503 603 306

Ursynów – Al. KEN 84, tel.:  22 648 03 03

Jeśli jednak nie zdążycie z rezerwacją albo po prostu wolicie spędzić ten wyjątkowy dzień kameralnie w domowym zaciszu, to zamówcie pyszne jedzenie do domu – możecie to zrobić już teraz, a nasz wysłannik miłości przekaże Wam karmę do rąk własnych.